Супровід кримінальних проваджень

У сучасному суспільстві термін “Захисник” використовується в двох випадках. У першому випадку Захисниками називають воїнів Збройних сил України, які керуючись складеною присягою та військовим статутом, несуть службу на захист миру. У другому випадку Захисниками називають адвокатів. Адвокати також у своїй професійній діяльності керуються складеною присягою адвоката та законом “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”. Адвокати захищають громадян від кримінального переслідування використовуючи в своїй роботі замість зброї Кримінально процесуальний закон та прийоми правового захисту.

Наш досвід це понад сім років участі в кримінальних справах на боці сторони захисту, сотні позитивно завершених проваджень та майже тисяча фактів надання ефективної правової допомоги в кримінальних провадженнях.

Ми є фахівцями в кримінальних провадженнях категорії захисту Клієнтів у справах захисту економіки та сфери оподаткування (ст.204, ст.205, ст.209, ст.212, ст.258 Кримінального кодексу України), провадження в злочинах проти власності, щодо незаконного обігу наркотичних речовин та прекурсорів, злочини вчинені службовими особами та інші.

Наші Клієнти отримують цілодобову правову підтримку телефоном, а організоване нашими адвокатами цілодобове чергування забезпечує своєчасний та ефективний правовий захист адвокатом у місці де цього потребує Клієнт.

Дуже важливо бути проінформованим та пам’ятати свої права встановлені законом, оскільки використання своїх прав це перша зброя захисту в кримінальному провадженні. Важливо пам’ятати статтю 63 Конституції України та випадки її застосування під час кримінального переслідування.

 

Детальна інформація щодо надання правової допомоги, Ви можете отримати за телефонами 044 469 06 90 або 050 469 06 90, а також за адресою Юридичної компанії “Адвант”.

Ткож, на випадок необхiдностi, цілодобовий телефон для екстреної допомоги: +3806 36 119 111