Комплексне супроводження бізнесу

Податкова перевірка, викликають директора до міліції на допит, арештовані банківські рахунки підприємства, обшук в офісі та в багатьох інших критичних ситуаціях ми захистимо Ваші права та гроші.

Юридична компанія «АДВАНТ» — об’єднання спеціалістів, що за умов сучасних реалій ведення бізнесу має дієві алгоритми захисту Ваших прав в податкових, майнових, трудових спорах з органами державної влади та іншими особами, а також наш досвід активного захисту прав та інтересів у кримінальних провадженнях забезпечать Ваш спокій.

ЮК «АДВАНТ» пропонує скористатися послугою постійного юридичного супроводу Вашого підприємства на умовах, що створять сприятливу атмосферу для ведення господарської діяльності Вашого підприємства та мінімізують витрати на правову допомогу.  Ця послуга є актуальною для підприємств у штаті якого відсутній юрист, або є потреба в додатковому юридичному обслуговуванні чи вирішенні правових питань підвищеної складності.

Наші Клієнти мають можливість при користуванні послугою абонентського юридичного обслуговування, користуватись послугами фахівців з різних галузей права, що мають кваліфікацію адвокатів та юристів високого професійного рівня.

Під час роботи з постійними Клієнтами, ми здійснюємо цілодобову телефону підтримку, забезпечуємо виїзд адвоката до Клієнта за потребою та індивідуальний підхід до кожного Клієнта.

Політика індивідуальності розповсюджується на порядок формування цін на послуги враховуючи реальні потреби Клієнта. Пропонуємо скористатися можливістю укласти договір на юридичне обслуговування Вашого підприємства, на умовах базової щомісячної вартості правових послуг лише від 5000,00 грн. За вказану базову вартість послуг Ваше підприємство отримає повний юридичний супровід діяльності підприємства, що включатиме:

  • Складання документів: листів, заяв, скарг, інші письмові документи.
  • Договірна робота: складання договорів, юридична оцінка договорів.
  • Досудове врегулювання спорів: складання вимог кредиторів, претензій та відповідей на претензії.
  • Розробка локальної документації підприємства: статутних документів, протоколів засновників, наказів, інструкцій, тощо.
  • Внесення змін до статутних документів, здійснення державної реєстрації змін.
  • Супровід комерційних проектів, письмові консультації.
  • Надання чинних нормативно-правових актів та інструктивних документів.
  • Консультації з юридичних питань, надання юридичних висновків, правовий аналіз документів, підготовка та роз`яснення нормативної бази.
  • Проведення юридичного аудиту з наданням письмового висновку з відповідними рекомендаціями (один раз на рік).
  • Виїзд адвоката за місцем розташування Клієнта в межах м. Києва (за потребою).

Вартість послуг щодо кожного Клієнта може коригуватися у зв’язку з реальним обсягом надання послуг.

 

Більш детальну інформацію щодо порядку надання послуг з юридичного супроводу підприємства Ви можете дізнатися за телефонами 044 469 06 90 або 050 469 06 90, а також за нашою адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, буд.17, оф. 1.

Також, на випадок необхiдностi, цілодобовий телефон для екстреної допомоги: +3806 36 119 111