Про компанію

Юридична компанія «АДВАНТ» — колектив адвокатів, що за умов потреб сучасного ринку адвокатських послуг, має готові професійні та ефективні рішення захисту Вас та Вашого бізнесу в кримінальних провадженнях або судових спорах. Наш нестандартний підхід до справ та креативність – це запорука успішного кінцевого результату.

ЮК «АДВАНТ» — Ваш надійний партнер.

Ми пропонуємо послуги провідних адвокатів, що стануть Вам у нагоді при оцінці ризиків можливих майнових втрат під час кримінальних проваджень, судових справ, податкових спорів, управлінні корпоративними активами, а також вчинення ефективних процесуальних кроків за для створення та застосування позиції захисту Вашого бізнесу.

Процесуальним законом передбачено, що сторона в судовому процесі зобов’язана користуватись правами та дотримуватись покладених на неї обов’язків, тому без професійної правової допомоги неможливо дотриматись цієї основоположної норми процесуального закону.

Сучасні правила ведення бізнесу вимагають постійного ефективного юридичного супроводу ризиків, які виникають внаслідок конфлікту інтересів бізнесу та держави, що в свою чергу мінімізує ризики можливих втрат, внаслідок оптимізації податкових навантажень, корпоративних і майнових спорів, а також кримінального переслідування.

Ми віримо, що запорукою Вашого успіху та правового захисту є надійний партнер — Юридична компанія «АДВАНТ».