Практика

Адвокати Юридичної компанії «АДВАНТ» — це фахівці в галузі права з досвідом адвокатської діяльності від семи років безперервної практики участі в кримінальних провадженнях та судових справах.

Наша справа це захист бізнесу та приватних осіб від кримінального переслідування, захист на допитах і обшуках. Ми супроводжуємо податкові перевірки наших Клієнтів та надаємо комплекс правової допомоги з повного циклу оскарження податкових рішень.

Наша позиція в кримінальному провадженні – це активний захист Клієнта від юридичних ризиків та процесуальна протидія незаконним методам впливу правоохоронних органів на Клієнтів.

Правничі послуги надаються виключно на договірній основі. Ми надаємо правову допомогу виключно на засадах повноти та якості.

Наша спеціалізація це:

  • Податкові спори з контролюючими органами, включаючи, проте не обмежуючись, оскарженням податкових рішень, спори щодо реєстрації податкових накладних, оскарження результатів перевірки, тощо.
  • Кримінальні провадження предметом розслідування яких є ухилення від сплати податків, фіктивне підприємництво, розтрата та інші економічні злочини та злочини проти власності. Супровід, участь, скасування судових рішень у межах досудового розслідування, тощо.
  • Державна реєстрація підприємств, управління корпоративними правами, реорганізація та ліквідація підприємств.
  • Судові справи в адміністративних, господарських та цивільних провадженнях.

Більш детальну інформацію щодо порядку надання послуг з юридичного супроводу підприємства Ви можете дізнатися за телефонами 044 469 06 90 або 050 469 06 90, а також за нашою адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, буд.17, оф. 1.

Також, на випадок необхiдностi, цілодобовий телефон для екстреної допомоги: +3806 36 119 111